Baza dydaktyczna

Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Lublińcu

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Lublińcu do dyzpozycji kursantów i słuchaczy oddaję bazę dydaktyczną o powierzchni 220 m2. Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestronnych salach dydaktycznych, wyposażonych w sprzęt multimedialny, a zajęcia teoretyczne na placu manewrowym oraz w pracowniach specjalistycznych.

 

Budynek Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Lublińcu przy ul. Częstochowskiej 19

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Lublińcu posiada:

  • Pracownię przewozu materiałów niebezpiecznych - to duża, przestronna, 20 stanowiskowa sala wykładowa przystosowana do prowadzenia szkoleń w zakresie ADR, teoretycznego szkolenia kandydatów na kierowców, kierowców przewożących towary niebezpieczne oraz kwalifikacji wstępnej i szkoleń okresowych kierowców zawodowych, operatorów wózków jezdniowych. Sala może być również przystosowana do prowadznia innych kursów np. florystyka.

  • Pracownię gastronomiczną - to 10-12 stanowiskowa sala wyposażona w sprzęty kuchenne typu piece gazowo-elektryczne, lodówkę, zlewozmywaki oraz wszelkiego typu naczynia kuchenne (garnki, porcelana, sztućce, naczynia żaroodporne itp.)

  • Pracownię komputerową - to 15-20 stanowiskowa sala informatyczna, przystosowana do prowadzenia kursów informatycznych. Wyposażona jest w pomoce audiowizualne.

  • Dwie sale wykładowe -  to 8-15 stanowiskowe sale umożliwiające prowadzenie szkoleń w zakresie różnych kursów.

 

Ponadto posiadamy:

  • Plac manewrowy - do prowadzenia praktycznej nauki jazdy na kursach kierowcy-operatora wózków jezdniowych. Plac jest utwardzony i oświetlony.